Acaba Ne Biliyordu.. (Ayşe yuzde Zeki )

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

Merhaba Zeki ben , Ayşe ile 4 yil önce başımızdan geçenleri anlatmaya devam edeceğim umarım sıkıcı olmuyorumdur..
Enson Ayşe ile alışveriş merkezindeki olaydan sonra beni Zelihalara davet etmişti , Yusuf abi gece görecektim bildiklerimden sonra kendimi onun karşısında nasıl hissedecektim , hareketlerinde bana karşı bi meğil olurmu veya ayni eskisi gibimi davranir bilemiyorumdum.
Neyse telefondan Yusuf abinin işbaşı yaptığını öğenir öğrenmez kendimi Zelihaların kapısında buldum , bu sefer daha rahattım gene beni Zelihayla Ayşe karşıladılar ve eve girdim. Herzaman herzamanki gibiydi sadece bir farkla arada bi Zeliha ve Ayşenin anlamazsız bakışlarına şahit oluyordum acaba Ayşe bana söylediklerini Zelihayami söylemişti ? Saat ilerlemişti sohbetimizde güzel bir şekilde gidiyordu bir gün hepberaber bişeyler yapalım vs. tarzı sözleşmelerde bulunduk fazla uzatmiyim , Ayşe artık yatalımmı dedi Zeliha evet bayağı geç oldu dedi , bu gece benim odamda yatın siz dedi, olurmu öyle şey dedi bende az tv ye bakar tv nin karşısında uyurum dedi . Tamam dedik .
Biz Zelihanin yatak odasını girdik , Ayşe kapıyı kitledi heyecanlanmıştım , Zeliha diğer odadaydı ve yatmamıştı , ben bunları düşündükçe kalp atışlarım iyice hizlanmıştı. Işığı söndürüp gece lambasını yaktık , yatak odası çok güzel diyazn edilmişti , en çok hoşuma giden şeyde yatağın ayak tarafindaki duvarda koskocaman bir ayna vardı , bu odada yusuf abinin zelihayi sorgusuz sualsiz becerdiğini fikride benim aleti iyice sertleştirmişti . Ayşe yatağa sırt üsttü uzanmamı söyledi ve onu izlememi istedi. Karşımda soyunmaya yavaş yavaş soyunmaya başladı gözlerimin içine baka baka , iyice tahrik olmuştum , Ayşenin gözlerindeki dişiliği o ateşi görebiliyordum o gece farkli bi gece olacaktı gerçekten . Ayşe karşımda çırıl çıplaktı o avuç içini doldurup hafif taşan dim dik göğüsleri , yeni temizlediği pürüzsüz kadınlığı karşımdaydı , Ayşe sırtını döndü zelihanin dolabını açtı alt tarafta eğildi o yuvarlak kalçaları götünü bana doğru dikerek bişeyler çıkarttı dolaptan, o gün alışveriş merkezinde benim beğendiğim ipli string vardi elinde onu giyindi harkulede bir görüntü vardi önümde bende aletimi çıkartmıştım Ayşe izliyordum , Ayşe tekrar eğildi dolaba beyaz bir gecelikle ayağı kalktı , bana döndü yüzünü ve geceliği giydi , gecelik bembeyaz ve içini gösteriyordu o dimdik göğüsleri süper görünüyor ve benden alan bakışları dahada sertleşiyordu. Bana kısık bi sesle soyun Zeki dedi .
Gözlerimi onun vucudunda bende pantolonumu ve üzerimdeki t shörtü çıkarttım sadece kilodum kalmıştı , aynanin karşsına geçti ve beni çağırdı Ayşenin kontrolü altina girmiştim gene ne derse sorgusuzca yapıyordum , içeriden tv sesi hala geliyordu Zelihanin yatmadığını tahmin edebiliyrdum ama kafam orayla ilgili değildi , Ayşe nefesimi kesiyordu . Ayşe dudaklarima yapişti öyle bir emiyorduki dudaklarımı , dilimi adeta kopararircasına , bende bir elimle Ayşenin kadınlığını okşuyordum , yavaş yavaş aletime doğru indi Ayşe ve ağzına aldı onuda koparacak gibi emiyordu , kafami çevirdim aynadan Ayşenin aletimi yalamasını izliyordum çok hoşuma gitmişti , Ayşe bir anda ayağa kalktı ayağın ayak tarafina çıkarak bana doğru domaldı , arkadan kadınlığımı yala dedi , ben görüntüyü görünce stringin iplerini koparmak istedim zorda olmamişti ve bir kenara attım ikimizde artık kendimizi kaybetmiştik ben ilk başta Ayşenin götünün deliğini yalamaya başladim iyice belini bastırarak yere doğru götünü yapıştırdı dilime kendimi çekemiyor çekmekte istemiyordum aslinda bir anda onu sırt üsttü çekirmek için yana doğru ittim hemen dönerek bacaklarini araladı kadınlığını yeni temizlemişti belliydi , ayaklarini emilmesinden kadinların çok hoşlandığını okumuştum bir yerde öylede başladim ayak parmaklarini emidim baldırlarindan yavaş yavaş kadinliğina doğru geldim iyice ıslanmıştı , beni bastırdı kadınlığına dilimle emiyordum bir yandanda parmağımla becermeyede başlamiştim Ayşeyi , Ayşenin inlemeleri hala kullağımda gibi , ayağa çıktım aynaya yüzünü döndürüp dolmalmasını söyledim , Ayşenin domalmasıyla benim girmemem bir oldu onun ince belli yuvarlak kalçaları ben onu becerdikçe oda kendini bana ittikçe eziliyordu , süper zevk alıyordum aynadan Ayşeyi aletimin ucunda kafası yerde görmek beni hemden zevke getiriyordu , boşalacamm dedim Ayşeye hemen döndü geceliğin üzerinden göğüslerini alttan tutarak boşal aşkım Zelihanin geceliği demesiyle benim boşalmam hemen hemen ayni anda oldu , geceliği çıkarttı hemen kenara attı ve öpüşmeye başladık . Bana onu dilimle boşaltmamı istedi tamam dedim sırt üsttü yattı ve kadınlığını yalarak onu iki kere nefes nefese boşalttım .
Sabah oldu Yusuf abi işten dönmeden evden çıktım , Ayşe beni yolculamıştı uyaniktik yatak odasını Zelihaya teslim edecekti galiba , Neyse öğlenden sonra sonra Ayşeyle msjlaşmaya başladık süperdin ,çok ateşliydin bu gece tarzı bir msj yazdım ona , oda bunun karşılığında sana bişey söyliyecem dedi , ‘?’ dedim , Zeliha gece bizi izledi dedi . Bu msji okumamla beraber benim aletim ayakladı bianda ama bir okadarda ne düşüneceğimi bilememiştim . Ayşeye hani ona oral sex yaptığımızı söylediğini söylemiştin dedim , oda herşeyi ayrintisinda kadar o geceden önceki gün anlattığını anlattı ve bizi izlemek istediğini söyledi ve bende kabul ettim dedi . Sonra bizi neden kendi yatak odasına aldığını anladım , o odanin yaninda ufak bir ütü odası vardı ve ayni kapalı bir balkona açılıyordu kapısı , bizi bir şekilde camdan izlemiş olmalıydı , Ayşeye sorduğumda balkondan izledi bizi dedi .
Bunun kesinlikle aramiza kalacağınına karşı benden söz aldı , söz vermiştim ama Ayşeyle ilgili düşüncelerim tamamen değişmişti , onla sadece sex yapmak istiyordum artık ve Zeliha …
Şimdilik bukadar dostlar gerisi müsait olduğumda gelecek okumak istiyenler hala varsa tabiki, anıyı okuyun ve unutun ben yazdığımı unuttum bile… Saygılar , Zeki.

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın