Baldız benim için özellikle hazırlanmış

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Amateur

Benim kadınımdan daha güzel ve bakımlı giyimine dikkat ediyor hikayesaati.com kendisi gözlerimi zevke doyuruyor ama benim ona bakışlarımın farkındaymış ve bilerek frikikler veriyormuş bunu öğrenmem zor olmadı kendisinin evine misafirliğe gittiğimizde baş başa kalma imkanımız olunca her şeyi anlatmaya başladı

Ama baldızım ben gitmeyeceğim deyince birden içimde fırtınalar kopmaya başladı. sonra baldızım içeriden kahve yapıp geldi. Bana kahveyi ikram ederken eğilince göğüsleri önüme serildi. O an dokunmamak için kendimi zor tuttum. Sanırım baldızım onu dikizlediğimin artık farkındaydı. Sonra bana döndü ve eniştecim bu gün özellikle tayt giydim ve komşuya gitmek istememenin sebebi seninle baş başa kalabilmekti dedi. Ben o an şok olmuştum sanırım baldız en başından beri ona karşı bakışlarımı fark etmiş ve uygun zamanı hatta kesinlik kazanmasını beklemiş. Ben şaşkın şaşkın bakarken elime dokundu ve 10 dk sonra yukarı gelmemi istedi. seks hikayesi  Dediğini yaptım ve 10 dakika sonra yukarı çıktım.

Gittiğimde baldızım üzerine tanga giymekle meşguldü. Ben de hemen elleimi kalçalarına attım arkasından. O an öyle bir döndü ki dudaklarımız birleşiverdi. açtım ağzımı dilini içeri soktu ve sıcak salyasını aldım o kadar güzel öpüşüyordu ki banyoya geçip küvetin köşesine oturdu. Sonra da tangasını hafif kenara açtı. Ben de karşısında fermuarımı açtım ve yarrağımı çıkardım. Ben yarrağımı okşarken o da karşımda amını parmaklıyo ve sulandırıyordu. Ben artık dayanamaz hale gelmiştim. birileri gelir ve bu manzarayı bozar endişesi ile hemen onu sikmek istedim ama böyle de hoştu.

Ben de hemen önünde eğildim ve o amını parmaklarken ben de dil darbeleri atmaya başladım. am suları ağzıma aktıkça ben daha fazla tahrik olmaya başlamıştım. Sonra bacaklarını havaya kaldırdım ve dilimi bu defa daracık amına soktum. İçime çekercesine amını emmeye başladım. artık patlayacak duruma gelince ayağa kalktım. Yarrağım tam ağzının hizasına gelince o da yarrağımı ağzına almaya başladı. baldızım saksoda biraz acemiydi ama olsun yine de güzeldi. Sonra ayağa kalktı ve önüme geçerek yarrağımı kendi göt deliğine dayadı. Bakireydi kesinlikle yoksa ters ilişki istemez gibi geldi bana. Ama göt deliği o kadar dardı ki benim büyük yarrağım götüne girmekte zorlanacaktı.

Önce parmak soktum biraz açılsın diye biraz yaladım. Artık yarrağım girmek için hazırdı ve ben de gerçekten çok hazırdım. Ben biraz yarrağımın başını sokunca sert bir şekilde çekildi ve böyle olacağını pek tahmin etmiyordum dedi. Sanırım yarrağım bu göte girmeyecekti baldızın kızlığını bozmaktan başka çarem kalmamıştı. Zaten sikim patlama noktasındaydı girer girmez boşalacağımı anlamıştım. Ama baldızım yarrağımı amına sokmama izin vermedi. Kızlığımı sevdiğim adama vereceğim beni sen bozmamalısın dedi. Artık yarrağımın boşalma zamanı gelmişti.

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın