Okuldan arkadaşımla yıllar sonra karşılaştık.

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Okuldan arkadaşımla yıllar sonra karşılaştık.

Üniversite yıllarımın sonunda yurt dışındaki bir şirkette çevirmen olarak çalışmaya başladım ve merkezden uzak, yazlık bir kasabada yaşadığım için kazandığım para fazlasıyla yetiyordu. Hayatım rutin ve sıkıcı geçiyordu, sezon açılmadığı için yaşadığım yerde sadece oranın orta yaş üstü yerlileri vardı. Uzun süre sonra elimin para görmesiyle birlikte eski kötü alışkanlıklarıma geri dönerek alkol, sigara ve tahmin edebileceğiniz diğer şeyleri kullanmaya başladım. Gündüzleri çalışıp akşamları zulamdakileri içiyor, kafası güzel bir rahip hayatı yaşıyordum.

Geçen yılın mayıs ayında markette gezinip alışveriş yaparken okuldan arkadaşım Burak’la denk geldik. Burak hem mahalleden hem de okuldan arkadaşımdı ama pek konuşmazdık, kendisi epey popüler ve etrafı kızlarla çevrili biriydi. Buğday teni ve sarı-kahverengi saçları beni çok etkiler, yapılı vücudu da ağzımı sulandırırdı. Futbol oynarken birkaç kere giydiği şortlardan aletinin iri olduğunu gördüm ama yakınlaşma şansın hiç olmamıştı. En son altı ya da yedi yıl önce görüşmemize rağmen o da beni tanıdı ve beklediğimden daha neşeli bir şekilde yanıma geldi. Onun market arabası bira ve çeşitli ıvır zıvırlarla doluydu, aynı kafada olduğumuzu fark etmiştim. Kısa bir süre konuştuktan sonra evimin çok yakın olduğunu ve bir şeyler içebileceğimizi söyledim, o da ailesiyle yazlığa geldiğini ama onlardan uzaklaşmak istediğini söyleyerek kabul etti. Arabama binerken Burak’ın sarı, kıllı ve kaslı bacakları epey dikkatimi çekti ve bu günün devamında kendime hakim olamayacağımı fark ettim.

Eve geldiğimizde Burak içki dolabıma bakarak çok şaşırdığını, benim bu tür şeyleri sevmeyecek biri olduğumu düşündüğünü söyledi. Normalde yalnız takılmayı ve kafamı yalnız yaşamayı seven biriyimdir ama onu etkilemek için zulamdaki diğer şeyleri gösterdim ve içip içmeyeceğini sordum. Burak’ın gülümsemesi beni çok mutlu etti ve sarması için ona bir şeyler verdim. Bu sırada gözü kutudaki haplara kaydığı için onlardan da bir tane verdim, bir tane de kendim yuttum. Ufak bir müzik eşliğinde konuşup sigara ve bira içiyor, shot yapıp yavaş yavaş da hızlanıyorduk. Burak içtikçe daha da konuşkan oluyordu, onun kalın sesi ve gülümsemesi benim kendime hakim olmamı daha da zorlaştırıyordu. Kullandığımız haplar yüzünden kafamız epey iyiydi ve artık rahatça, aklımızdan geçen her şeyi dile getirebiliyorduk.

Burak telefonunu şarja takmak için koltuktan kalktı ve yanıma oturdu, telefonunu taktıktan sonra eski yerine geçeceğini düşünmüştüm ama yanımda oturup heyecanla bir şeyler anlatmaya devam etti. Kafalarımız yükseldikçe ben sadece onunla nasıl yatağa geçebileceğimi düşünüyordum ama nasıl tepki vereceğini bilemediğim için bir adım atmak istemiyordum. Cesaretimi toplayıp ” Burak ya ben hızlı bi duş alıcam şekerliyken ılık su çok güzel oluyor” dedim, ağzımın kenarıyla da istersen sen de gel müzik açarız dedim. Hiç beklemediğim bir hızda ” olur abi benim de aklıma geldi doğrusu” dedi ve banyoya doğru yol aldık. Soyunmaya başladım, hala sadece boxerlarla gireriz diye düşünürken arkamda Burak’ın muazzam vücudunu ve ağız dolduran cinsten aletini gördüm. Koyu kahverengi kılları ve sıcaktan iyice kendini salmış topları iştah açıcı gözüküyordu, onu çıplak görünce ben de tamamen soyundum ve suyu açtım. Normalde olduğumdan daha çekingen olmamın tek sebebi içtiklerimizdi ama beraber duşa girdikten sonra çekingenliğimi attım, onu köpükleme bahanesiyle tüm vücudunu okşadım ve sevişmeye başladık. Burak ilk kez böyle bir şey yaptığını söyledi, deli gibi çarpan kalbinden ben de bunu anlamıştım aslında. Onun kalın dudaklarını öperken sertleşen aleti vücuduma yapışmıştı ve bir damla zevk suyu akıyordu. Diz çöküp aletini sakince yalamaya başladım ama Burak kafamı tutup aletine iyice bastırdı, bir süre nefessiz kaldıktan sonra yarrağını boğazıma kadar sokup çıkardım. Aynısını ondan beklemek için erken diye düşünüp boynunu öperken Burak’ın üstüme ılık ılık işeyip adeta liseli ergenler gibi güldüğünü gördüm ve bu hareketi beni aşırı tahrik etti. Eleman kafası güzelken bambaşka biri olmuştu ve muzur çocuklar gibi aklına gelen her şeyi yapmak istiyordu. Temizlendikten sonra duştan çıktık, bir süre oturup birkaç çizgi çektikten sonra yatak odama geçtik. Bundan sonrası ter, tokat, küfür ve hakaret dolu, dinlene dinlene yapılan hayvani bir seksti.

İstediğim kadar sık olmasa da bu güne kadar birkaç kere daha görüştük. Evim ve imkanlarımdan faydalanarak beni sikmesi kendimi ucuz bir insan gibi hissettirdi ve bu hissi çok seviyorum.

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın