Ormanda

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

|

Köyümüz ufak bir köydü. Orman kenarında hemen birbirine yakın 4 köyle de komşu. Köylüler birbirini tanır kız alıp vermeler çok olduğu için hemen hemen bütün köyler birbirine akrabaydı. Ormanda keçi otlatmak yasak olduğu için herkes keçilerini çocukları arasında paylaştırır. Her çocuk gizlice orman içinde otlatırdı keçileri. 14 veya 15 yaşındaydım. Tam hatırlamıyorum. Fakat o günkü olaylar o kadar net ki kafamda sanki her gün tekrar tekrar yaşıyorum. Sabah kalkar kalkmaz elime bir çıkın tutuşturdular. Hisseme düşen iki keçiyi önüme kattılar. Düştüm yollara. Ormanda gitmemizin yasak olduğu bir yer vardı.orman ortasında güneş gören küçük bir açıklık. Her zaman yapılı bir ocağın bulunduğu suyu olan çok şirin bir yer. Ormancılar her gün mutlaka orada yemek yedikleri için yakalanmak kaçınılmaz bir son olan cennet köşesi.Oğlanlar gizlice bazen giderler ormancıların bıraktığı meyveleri falan yerlermiş.Ama biz kızlar asla gitmezdik. Ben bir keresinde görmüş çok sevmiştim.

Uykumu alamadığım için hala kızgındım. Doğruca oraya gidecektim. Ormancılar çocukları tötü dövüyorlar hatta bazen keçinin birini kesip yiyorlarmış. Amacım kuş kadar beynimle anneme ders vermekti. Düştüm yola doğruca suözüne vardım. Keçiler sağa sola koşuşup duruyorlar beni deli ediyorlardı. Buldukları her ota saldırıyorlardı. Gene ağaç diplerine doğru ikisi de farklı yöne gittiler. 50 metre ya var ya yok. Hangisini çevireyim diye sağa sola bakarken. Suözünden gelen sesleri duydum. Sanırım ormancılar vardı. Geç kalmıştım. Bilerekte üzerlerine varamayacağıma göre en iyisi geri dönmekti korkmuştum aslında. Keçileri toplarken seslerin konuşmadan çok çığlığa benzemesi dikkatimi çekti. Keçileri ilerdeki suyun yanına bıraktım. Yavaşça suözüne yaklaştım. Ayakta 4 adam vardı. Yerde iki kadın. Biraz ilerde ağaca bağlanmış 2 adam. Ağızları bile bağlıydı adamların. Kadınlar yalvarıyor ayaktakiler gülüyordu.

-Yalvarırım bırakın

-Ne bırakması be düşmüşsünüz elime bırakımıyım köpek sikmekten imanım gevredi. Şehir orospularını paşa paşa savacağım yok ya.

-Biz orospu değiliz onlar nişanlılarımız.

-adam nişanlısıyla ormanda mı sikişir lan .

-Valla oynaşıyorduk abi bırak bizi.

-Elbet bırakacağım işimiz bitsin hele.

İri burunluyu tanımıştım. Karşımızdaki köyün çobanı musaydı. Bir gözü kördü musanın. Sinirli bir adamdı. Pek kimseylede konuşmaz bazen şehirden gelen arkadaşlarıyla içerler sabah kalkamaz hayvan sahipleriyle sürekli atışırdı. Önüm tam açık değildi. Biraz daha öbür tarafa gidip bağlı olanlara yanaştım.bu arada musa sarı saçlı kadına yaklaştı. Ben bağlı olanları izliyordum. İkiside ipleri zorluyordu ama değil onlar 2 kişi daha gelse çözülmeyecek şekilde bağlanmışlardı. Kıza baktım. Eteğini bırakmıyor musaya direniyordu. Bayağı uğraştı baktı olacak gibi değil tutun lan şunu diye bağırdı. Hemen ikisi geldi. Kızın kolladına bastırdılar. Öbürü kaçmaya çalışırken ayaktaki atladığı gibi kızın üstüne kapandı. Bir şey yapamayacağını anlamış olacak ki sadece dudaklarını falan öpüyordu.Kollarına çökülerek kaçma şansı kalmayan sarı kadının ağlamaları son haddine ulaşmıştı. Musa eteğini tuttu çıkardı. Kilotuyla kalan kadın onları deli etmeye yetmişti. Hemen kilotunu da çıkardı. Amına parmak atmaya başladı. Sonra musa ayağa dikilir gibi bir hareket yaptı. Kemerini çözdü. Patolnunu ve kilotunu çıkardı. Dimdik kocaman bir sik dışarı çıktı. Sikini başını tükürüğle ıslattı. Kadının üstüne yattı.elini amının oraya soktu biraz uğraştı. Sonra aniden kadına doğru yüklendi. Hayvaaaaaaaaaan diye bir bağırdı kadın. Ben yattığım yerden korktum. Musanın ağzından derin bir ohhhhhhhhhh yükseldi. Gidip geliyordu. Yavrum amını yerim falan diyerek. Sonra adamın biri tuttuğu kolu yanındakine bırakarak öbür kadının yanına gitti. Tutan adam işi ilerletmiş kadının kilotunu yırtmış eteğinin altından amına parmığını sokuyor sonra çıkarıp parmağını yalıyordu.

-ilk ben sikecem

-olmaz lan ben sikecem

-tutda sikiyim zaten nerdeyse boşalacam. Sonra sen doya doya sikersin.

-olmaz lan ilk ben.

İş kavgaya dönüşüyordu. Musa bağırta bağırta sikiyor. Ötekiler atışıyordu.yerde yatan ayağa kalktı. Ötekine doğru yürürken kadın kaçmaya başladı. İlk yakalayan siker dediler koşarak kadının peşinden ormana daldılar 2 dakka bile sürmedi. Bacakları kan içindeki kadını sürükleyerek getirdiler. Yere yatırdılar biri ellerini tuttu. Öbürü sikini çıkardı. Kadının eteğini yukarı sıyırdı. Hart diye geçirdi. Sikeni rahatlıkla görebiliyordum. Yüzünün bütün damarları şişmişti acayip zevk alıyordu. Bu arada öbürüde sikini çıkarmış eline tükürmüş sikiyle oynuyordu.

– Ne bok yiyon lan

-attırımda sikerken hemen boşalmayım bari

tutan belikli daha azgındı. Hemen döllerini attırmaya başladı.kadının ağzına doğru gitti .bu arada musa da boşalmaya başladı. Amına koduğumun orospusu larak görsün amın bi sikişi unutamazsın gene gelecek bana vereceksin.sikini çıkardı. Baktı kanı görünce kahkaha attı. Bakireymiş lan kız deldik ohhhhhhhhh. Kızın kilotuna sikini sildi. Bunu saklayacağım seni hatırlamak için dedi. Çekildi öteki kadının amının oray geçti.

-abi bokunuzu yiyim biraz durun çok ağrıyor.

-bi şey olmaz korkma.

-bi hafta kan işersin o kadar heeehee

Hart diye soktu sikini. Kızdan bir çığlık daha yükseldi.Çığlıklar adeta daha fazla zevk veriyordu adamlara. Bu arada diğeri de boşalmaya başlamıştı. Kızın üstüne kapanmış memelerini emmiyor adeta yiyordu. Durdu. Çıkardı sikini baktı.

-Bu da bakireymiş lann

-yaşadık ulan hayatımızın en güzel günü bu gün.

Biraz sonra başlarına geleceklerden habersiz söverek, döverek zevkten kudurmuş halde sikiyorlardı. Çaresizlik içindeki insanlar zevklerini kamçılıyor kudurtuyordu adeta. Çiftler piknik için gelmişlerdi galiba yiyecek içecek vardı ortada. Kadınlar direnmez olmuş sikiciler kimsenin yardımına ihtiyaç durmadan kadınların başına geçiyorlar, sokuyorlar, bacaklarını omuzlarına alıyorlar, siklerini ağızlarına götürüp tükürttürüyorlar, kızların tükrükleriyle onların amlarını sikiyorlar, memelerini yalıyorlar dudaklarını öpüyorlar. Her türlü adilik en aşağılık haliyle sergileniyordu. Oğlanlara baktım ağlıyorlardı. Çaresizlerdi. Kızların hiç hali kalmamıştı. Bacak araları kan içindeydi.Saçlarından sürükleyerek ikisini bir araya getirdiler çuval gibi üst üste bıraktılar. Paketleri açıp yemekleri çıkardılar. Mangalı yakıp etleri pişirdiler sofrayı kurup başladılar yemeye yerken de konuşuyorlardı.

-sarının amı daha iyiydi.

-ben öbürünün memelerini çok sevdim.

-ikisin dede am iyi siktikçe sikesim geliyor

-sen kaç posta gittin

-üç sen

-dört

-ben de dört ama birini 31 çektim.

-benimki de üç o zaman önce biz sikeceğiz.

-ooolum karılar haşat oldu.

-kim kurtulmuş ki elimizden

-nası sikeceğiz la namlarına baksana

Biri döndü şöyle bir baktı. Diğeri birasını aldı yanlarına gitti.san ki ölü balıklara bakıyordu. Eliyle sarışının amına dokundu. Donmasıyla kızın irkilmesi bir oldu. Gerçekten kötü durum dalardı.Eliyle ters çevirdi.

-arkaları dört dörtlük bizde götten sikeriz.

-he lan hak deliği olmazsa bok deliği hihohahah

Bu laf kızları ürkütmeye yetti. Hem kızlar hem çocuklar ağlamaya başladı. Oturdular yiyip içmeye devam ettiler. Kızlar kalkamıyordu bile yerlerinden ama kaçmaya çalışacakları belliydi kıpırdanıp duruyorlardı. Kıvranmalarına bakıp gülüyorlardı. Kızların niyetlerini anlamışlardı. Ama herkes biliyordu ki bitik iki kadının ormanın ortasında 4 kişiye karşı ne şansı olabilirdi ki. Musa ve arkadaşlarının sikleri yeniden kalkmış önce sen önce ben kavgasına başlamışlardı. Birden karşıki ağaçların oradan üç kişi çıktı. Ellerinde tüfekler ve yanlarında köpeklerle.

-Noooluyo lan burada

Musa şaşırmış gözlerle gelenlere baktı. Tanımaya çalıştı ama buralardan değildi gelenler. Ben de tanıyamadım. Manzara korkunçtu. Ağaca bağlı iki genç yerde perişan halde iki kadın. Anlayacaklarını anlamışlardı.olaya müdahale etmeleri gerektiği gün gibi açıktaydı. Fakat musa daha havası yerinde cevap vermeye başladı.

-Sana ne siktirin gidin buradan

-bak lan orospu çocuğuna getirn şunu bana

Yanındaki adamlar koştuğu gibi musaya iki tane geçirdiler.musa ne olduğunu anlayamadan yüz üstü yıkıldı. Diğerleri hareket edecek oldu. Gençlerden biri tabanca çıkardı. Hareket eden kurşunu yer diz çökün diye emir eden ses tonuyla bağırdı. Hepsi diz çöktü. İki genç dördünü de ters çevirip tuhaf bir şekilde bağladı. Ters çevrilmiş tosbağa gibi duruyorlardı. Gencin biri hemen örtüleri çekip kadınlara verdi. Korkmayın bizden zarar gelmez diyerek kadınları sakinleştirmeye çalıştı. Kadınlar hala korkuyorlar hıçkırarak ağlıyorlardı. Birbirlerine sarıldılar. Diğer genç bağlı olanları çözmeye gitti. Yaşlı olan kadınların yanına geldi. Gençler çözülür çözülmez musa gile saldırdı. Tekme tokat vuruyorlardı.yaşlı olan gençleri tuttu. Diğerleri de yardım ettiler. Yaşlı olan ne oldu burada diye sordu. Çocuklar olan biteni anlattılar. Yaşlı alan adamın suratı acayip çehre almıştı.

-oğlum vurmak istermisin bunları

-vurmak hafif olur bırakın bize meyve bıçağıyla derilerini yüzeceğiz yeterki bize bırakın.

-komutanım birliğe haber vereyimmi

-hayır burada olanları kimse bilmeyecek

-emredersiniz

Yaşlı adam komutanmış yanındaki gençler de askerleri. Onlardan emredersiniz kelimesini duyunca diğer gençlere döndü.

-oğlum bunlara en büyük kötülüğü yapmak istermisiniz.

-nasıl komutanım

-sizde bunları ibne yapın her birine ikişer posta kayarsanız memleket 4 ibne daha kazanır. Bu tipsizleri kimse sikmez. Götlerine şişe sokup tatmin olarak kimseye zarar vermeden geberip giderler hayatları boyunca kimseye zarar veremezler.

-olur komutanım yapalım.

-tamam kızları başka yere götürün.

-hayır komutanım kalmak istiyoruz.

-kızlar yapmayın

-yalvarırım komutanım kalalım.

Komutan biraz düşündü. Tamam dedi kenara çekilin. Ortalıkta olmayın. Musa bu arada yalvarmaya başlamıştı. Komutan yanına geldi. Tüfeğin ters tarafını bir vurdu. Musanın suratı kan içinde kaldı. Önce musayı çözdüler. Kızların görebileceği şekilde domalttılar.diğerlerine gözlerini kapattıkları takdirde suratlarının dağılacağını söylediler.

-Oğlum zevk almaları lazım krem gibi bir şey varmı.

-kızların çantasında olacaktı.

-hem sikine hem de götlerine bolca sür.

Genç kremi sürdü. olanca hızıyla yüklendi. Ama musa kaçtı. Sokamadı. Kollarına çöktüler. Boşta duran genç daşşaklarına yapıştı. Öyle bir sıkıyordu ki musanın gözünden yaşlar boşalıyordu. Genç götünü tutarak bir yüklendi. Musanın narası kızlarınkini geçmişti. Genç bira durdu. Sonra gidip gelmeye başladı. Musa bağırıyordu.

-Yavaaş öldürdün.

-Esmaya acıdın mı lan orospu çocuğu.

Biraz sonra musa alışmıştı. Gide gele genç boşaldı. Musayı tekrar bağladılar. Birini getirip siktiler. Hepsi aynı akıbeti paylaştı. Komutan her sikişten sonra götlerini kontrol ediyordu. Olmamış diyordu. Tekrar sikiyorlardı. Gençlerin hali kalmamıştı. Askerler devam etti. Hepsi iki kere sikilmişti ama komutan beğenmedi. Askerlerden birini çekti. Bir şeyler konuştular sonra gencin biri telsizle konuşmaya başladı. Bir şey anlaşılmıyordu. Hepsi kaplumbağa pozisyonundaydı.komutan bira şişelerini götlerine sokun kapanmasın dedi.

Kızlar kendilerine gelmişlerdi. Yavaşça kalktılar.dereye gittiler.Amlarını yıkamaya başladılar. Soğuk sudan içtiler. Geldiler çay içer misiniz dediler. Komutanın iyi olur cevabı karşısında kızlar yavaş yavaş çay demlemeye başladılar. Çaylarını içerlerken bu sefer üniformalı 4 asker geldi. Selam verdiler. Komutan yanındaki askere işaret verdi. Asker yeni gelenleri çekti kenara bir şeyler konuştular. Sonra askerler geldi yerde yatanları aldılar. Ağaçların arasına gittiler. Biraz sonra bağırış çağırışlar başladı. Bağırmalar hiç bitmiyordu. Biraz yavaşlıyor sonra aynı hızda gene devam ediyordu. Komutan gençlere hadi gidin artık dedi. Askerlerde yardım etti. Yerdeki malzemeleri topladılar komutanın elini öpüp gittiler. Komutan getirin buraya dedi. Sürükleyerek getirdiler. Birkaç saat öncenin muzaffer tecavüzcüleri kediye dönmüştü. Komutanın önüne getirdiler. Baktı. Devam edin dedi.askerler yine başladılar. Komutan tamam diyene kadar siktiler. Askerler giyindi. Bunlardan birinin elini çözdü.yerden kalktı. Bu sırada komutanın arkası dönüktü. Yerden taş almış komutana vurmak için bütün gücüyle saldırıyordu ki bir el silah sesi duyuldu. Adam yerde kıvranıyordu. Askerler toplanıp gitti. Hepsi feci haldeler di. Bende sessizce oradan kaçtım. Ertesi gün ormancılar o halde bulmuş onları yaralı ölmüş. Bir süre kulübesinden çıkmadı musa sonra köydeki bütün gençler eşeklerden önce musayı sikmeye başlamışlar.

[email protected]

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın