İlk Aktif Cinsel Deneyimim – Aynı Apartman 3

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Alexis Fawx

İlk Aktif Cinsel Deneyimim – Aynı Apartman 3
İlk Anal Deneyim
Bahsetmiş olduğum yaklaşık bir buçuk sene içinde İsmetle aramızda sadece bunlar olur hale gelmişti. Şuan düşününce ilk zamanlarda yaşadığım pişmanlıklar ve ona görüşmeyelim, yapmayalım deyip tekrar yanaşmalarımla İsmet’e belk**e kullanılmış hissi yaşattığımı fark ediyorum. İkimizde toyduk,İsmet ise ara ara bize geldiğinde ben yanaşmaya teşebbüs ettiğimde bazen başlarda duralım normal oturalım, bunlar olduğundan beri hiç normal oturmuyoruz, arkadaşlığımız yok gibi şeyler söylerdi. Ben ise kısıtlı zamanda azgınlıktan sadece onun götüyle meşgul olmak istiyordum.

Bir buçuk senelik ilerleyerek ve gelişerek devam eden ama anal olmayan süreçte artık sokamadığım için sıkılmaya başladığımdan ve yine aynı şeyler olacak diye çağırmamaya başladığım İsmet’le eskisi gibi sık takılmıyorduk. Bir gün İsmet evde tekken onlara gitmiştim. Yanaşmış ve yine olay başlamıştı. Her zamanki gibi elleşmelerle ve oynaşmalarla ilerleyen düzen sonrası ben İsmet’in yine yüzüstü arkasına geçmiş ve ona sürtmeye başlamıştım. Tükürükle deliğini okşayıp yumuşatıp sürterken yine her zamanki gibi sokmak için deliği hedef alıp bastırdığımda İsmet’ten bu sefer ses gelmemişti. Bu esnada onların salondaki koltuğun üzerindeydik. İsmet’in ses etmeyişi adeta izin verdim demekti. Çünkü o ses etmemiş ve ben bastırmaya devam etmiştim. İsmet bu sefer kısık sesle bekle dedi. Ben biraz bekledim ve tekrar bastırmaya devam ettim. İsmet çok dardı ben de çok toydum. Bu kadar zor olabileceğini hayal etmemiştim. Ben bastırıyordum ve sikim adeta yanıyordu. O darlıkla bir şekilde ismet’in deliği sikimi birazcık da olsa içine almıştı. İsmet bekle dedi ben bekledim ve biraz sonra biraz daha itekledim. İsmet’in boynunu öpüp elinden tutuyordum. İsmet’in sıcaklığı mı yoksa sikimin daracık bir yerde kavranışın verdiği sıcaklıktan dolayı mı bilmiyorum ama sikim yanmış ve bu bana biraz acı vermişti. Birazcık oynattıktan sonra İsmet’ten yeter tamam deyip çıkartmamı istemesi sonucu içinden çıktım ve ona nasıldı zevk aldın mı diye sorduğumu hatırlıyorum. Çünkü anal seks olmadan önce İsmet’e sokmaya yeltendiğim zamanlarda bana oradan zevk almıyorum asla olmayacak gibi şeyler söylediğinden bunu o an geçmişteki o sözlerine istinaden o an sormak istedim. İsmet evet aldım dedi.İsmet’in içine girmem adeta bir başlangıçtı, kısa süren bir şey olsa da aşırı zevk veren bir durum yaşatmıştı. İsmet beni onların tuvaletinde sonrasında eliyle çekerek boşaltmış ve o gün öyle bitmişti.

İsmet’le yaşadığımız bu ilk anal seks deneyiminden sonra ertesi gün okuldan geldiğimde İsmetlere gitmiştim. İsmet gündüzleri evde tek olduğundan ona yine yanaşmış ve yine aynı şeyler olmuştu. Yüzüstü yine sürterken sokmaya yeltendiğimde ses çıkmamış ve yine sokmuştum. Bu sefer biraz daha fazla içinde durmuştum. Artık sanki her şey adım adım ilerliyordu ve adeta İsmet alışıyordu. İlk iki hafta içerisinde dört- beş defa bu şekilde anal deneyimi oldu. Her olan bir öncekinden daha iyi oluyordu. İsmet’e bugün sokup biraz itekleyip içinde beklediysem yarın biraz daha fazla itekliyor oluyordum. Her şey çok yavaş, soft ve alışma gibi oluyordu. Ama İsmet hiç reddetmiyor ya da yok demiyordu. İkimizde bu durumdan memnunduk. İsmet içine ya da ağzına boşalttırmadığından dolayı sonu hep banyoda boşalmayla bitiyordu.

İlk anal seks deneyimi sonrası ilk bir-iki ay bu şekilde alışma halinde gidiyordu. Hep yüzüstü oluyordu. Bu bir- iki ay sonrasında İsmet bir akşam bizde kaldı ve ilk defa yüzüstü dışında pozisyon hatta pozisyonlar denendi ve belki de bu zamana kadar olan en iyi seks de o gece yaşandı. Bu bölüm, sıradaki yazımda olacak. Lütfen yorum ve beğeni de bulununuz.

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir cevap yazın