Acaba Ne Biliyordu.. ( Biliyordum artık )

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Babes

Merhaba Zeki ben , Ayşe ile olan ilişkimizden geçtiğimiz günlerde bahsetmiştim daha önce yazdığım olayın devamından bahsedeceğim..
Ayşenin yengesi Zelihada geçirdiğimiz gece ve iç çamaşırlarının Zelihanin iç çamaşırları olması benim kafami o geceden itibaren kurcalamaya başlamıştı , kafamda bi türlü anlamlandıramiyordum ama bi şekilde ne bilgini öğrenmem lazımdı . Tabiki o geceden sonra Zelihaya bakış açım değişmişti , bir yandanda Yusuf abinin bana olan samimiliği kendimle ilgili bir sürü çelişkeler yaşamama neden olmuştu. Ayşeden bir türlü Zelihanin ne bildiğini öğrenmenin yollarını arıyordum fakat konuyu hiç bir zaman Zelihaya getiremiyordum . Bir gece gene msjlaşırken konuyu o geceye getirdim ve dedimki Ayşe o gece stringle çok sexy olmuştun , bunun akabinde Ayşe demekki çok beğendin dedi ben senin için bundan sonra senleyken giyinmek için bi kaç takım string alıyım dedi, bende tamam ama madem benim için alacaksın beraber alalım dedim , ilk başta pek inanamadı utanmazmısın dedi bana dedimki utanmam , ama gerçekten bana göre değildi , anlaştık dedi yarin gidelim alalim bi kaçtane dedi. Bende Ayşeyle sözleştikten sonra kara kara düşünmeye başladım nerede iç çamaşırı alabilirdik , öyle bir yer olmalıydıki hem sakin hemde sadece iç çamaşırı olan bir yer değil . Neyse ertesi gün oldu Ayşeyle buluştuk o gün üzerinde sıradan bir kot pantolon birde üzerinde badisi vardi .
Ayşeyle alışveriş merkezine giderken yol boyunca gayet normaldik , aslinda benim içimde bir heyecan vardi sonuçta Zelihanin ne bildiğini öğrenmek bir yana , sevgilimi becerirken benim istediğim gibi ve benim fantazilerimi süsleyen şekilde iç çamaşırlar giyecekti . Alışveriş merkezine girdik hafta içi 15:00 gibiydi saat sakin görünüyordu etraf , ilk başta ikimizde kiyafet reyonlarının etrafinda boş boş bakındık ,bir ikitane badi almasını söyledim eline ve yavaş yavaş Ayşe iç çamaşırlarının olduğu bölüme yöneldi , ben fazla yaklaşamiyordum uzaktan bana gösteriyordu bende kafamla tasdikliyordum . İkitane biri ten rengi biri beyaz olmak üzere iç çamaşırı takimi aldı ve yanima doğru geldi kulağıma -Zeki altimda birşey yok dedi , ve tekrar iç çamaşırlara yöneldi . Ben o anda ne düşüneceğimi bilememiştim ama acayip etkilenmiştim bir anda aletim sertleşmeye başlamişti , Ayşeye doğru yaklaştim artik onu o güzel kalçalarında görmek istediğim stringi kendim seçtim , siyah ipli bir stringti bunuda al dedim . Altinda iç çamaşırı olmaması fikri beni adeta başka birşey düşünemez hale getirmişti , Ayşe bunları denese dedim sadece tebbesüm etti ve deneme kabinlerinin olduğu yere doğru yöneldi .
Üç tane kabin vardi yanyana üçüde boştu kabinlerin karşı tarafi duvardi ara bir yerdi . Ayşe ortadaki kabine girdi ve perdeyi çekti acaba ne yapmalıydım kabinlerin giriş tarafina baktim kimse yoktu öteki kabinlerde boştu kabine doğru yanaştim perdeyi araladim Ayşe pantolonun sıyıyordu göz göze geldik ve pantolonunu indirdi gerçekten altinda hiç bir şey yoktu bir anda kendimi kabinin içinde buldum ve dudaklarina öyle bir yapiştimki öyle bir öpüyordumki onu kendimi kaybetmiştim . Kabine yasladım onu eğilip kadınlığını emmeye başladım bir yandanda aletimi çıkartmaya uğraşıyordum , Ayşe kendini bana teslim etmemişti beni teslim almıştı adeta , ayağa kalktım Ayşe iyice ıslanmıştı ama bana ben senin sahibinim gözüyle bakıyordu resmen ben ne dersem o gibi. Onu orada becermek istiyordum aletimi kadinliğina dayadim , bir elimle yanaklarindan tutarak tekrar dudaklarina yapıştım , beni geri doğru itti Zeki dedi göz göze geldik ağzıma boşalmak istermisin dedi , o an rahatlamam lazımdı , dışarıda bir takım seslerde vardı evet dedim . Aletini ağzıma aldı öyle bir emiyorduki boşalmam bir dk bile sürmedi . Kalbim yerinden çıkacaktı ama hala sakinleşmiş değildim , üzerimi topladim bana kabinden çıkmamı söyledi bende bu iç çamaşırlari üzerinde görmek istiyorum dedim acele etme dedi ve kimsenin olmadığı bir anda kabinden çıktım .
Ayşede çıktı kabinden onlari al dedim kredi kartini verdim seni dışarıda bekliyorum dedim. Ödeyip geldi ben biraz sakinleşmiştim ama onu becermek istiyordum , Bana Yusuf abinin 3 gün sonra geceye başlıyacağını gene sabaha kadar beraber kalabileceğimizi söyledi , bende bunun üzerine Zeliha ya ayıp olacak ben daha oraya gelmek istemiyorum dedikçe o bişey olmaz, ben istemem dedikçe o bişey olmaz diyordu , benim niyetim onun ne bildiğini öğrenmekti , o zaten biliyor dedi ne biliyor dedim, iç çamaşırlarini veren kadin tabiki bilecekti , Ayşe dökülmeye başladi , Zelihanin ikimizin sadece Oral Sex yaptığımızı , sevişerek boşaldığımızı bildiğini söyledi . Nasıl yani dedim, biz konuşuyoruz yengemle bunları dedi garibime gitmişti odamı sana anlatıyor dedim kısmen dedi nasil yani dedim Yusuf abinin ön sevişme yapmadığını ve v.s. gibi şeyleri biliyorum dedi ayrıntısını bilmiyorum dedi.
Artık Zelihanin ne bildiğini biliyordum ve bu beni bayağı etkilemişti , aslında bukadarını tahmin etmiştim ama Yusuf abiden bahsetmesi onun bizim hayatimizin onun gibi olmamasını istemesimiydi yoksa başka birşeymiydi anliyamamiştim. 3 Gün sonra tabiki gece Zelihalara gittim…
Bundan sonra neler olduğunu bidaha zamanim olduğunda yazacağım .. bu anıyı okuyun ve unutun ben yazdığımı unuttum bile… Saygılar , Zeki.

Yatakta sex keyfi
Yatakta sex keyfi

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın