defalarca sevistik doymadan

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Asian

Yazacağım bu olayda isimler ve mekanlar hariç hersey kesinlikle doğrudur. Kendimi ve partnerimi tanıtmıycam herkesin kendi hayal dünyasında kendince bizi düşünebilir.
Ailemden ayrılıp lise seviyesindeki okula yatılı gittiğimde daha çocuk yaştaydım. Kendi ayaklarım üzerinde durmaktı belki niyetim belki de aileden uzaklaşmak çocuk yaştaydım o an ne düşünüyordum bilemiyorum. Türkiye’ye gelip üniversitede okumaya hak kazanmamın beşinci senesiydi. Evet beş, bir sende uzamıştı lanet okul. Her şeyine alışmıştım Türkiye’nin erkekleri hariç. Insana bakmıyorlar adeta gözleri ile beceriyorlardı. Hoşuma giden erkekler olduğu halde bir süre sonra amaçlarının hep bir şey olduğunu bilmek belki hepsini aynı torbaya koymak gibiydi ama bence böyleydi.
Sınıfımdaki erkekler olsun dışarıdaki erkekler olsun hepsi aynıydı. Cinsel açlık olduğu zamanlarda bile beni kullanıp atacaklar düşüncesi beni onlardan uzaklaştırıyordu. Neyse çok uzattım galiba hislerimi gerçek konuya gelmek istiyorum.
Günlerden bir gün kızlarla yemeğimizi yedik ve herkes odasına geçip yok face ok twitter ile uğraşıyor belki de hic gelmeyecek beyaz atlımızı arıyorduk. Şimdileri o günler aklıma geldikçe aptallığımıza gülüyorum. Bilgisayarda oynadğım bir oyun vardı sosyal sitelerden sıkıldığım zamanlarda girer ve oynardım. Cok buyuk ve unlu bir oyun adı lazım değil. Arkadaşlarınız vs oluyor birlikte gruplar kurup oynuyorsunuz falan. Yanıma aldığım şarapla birlikte oyun oynmaya başladım. Koca şarabı kendi başıma bitirmiştim. Şarap içince bana birseyler oluyor. Yapmıycağım şeyleri yapıyorum biraz da azdırıyor beni nedense. Benden yaşça buyuk biri vardı grubumuzu o yonetidir elinden geldiğince herkese yardımcı olmaya çalışırdı. O gun de uzun süredir tanıdığım bu kişi ile daha da yakınlaşmış ve özel konuşma ile konuşuyor gülüyorduk. Manalı manalı kelimeler kullnıyor birbiimizi tartıyorduk. Nasıl oldu ne oldu nasıl o noktalara geldi bilmiyorum ateş ve barut konusu herhalde yan yana durmadı. Oldugu yere yakın tatil yorelerindne birine gelebilirmisin diye sorduğunda yaz için yaz okuluna gitmem gerektiğini ve bunun mumkun olmadığını söyledim. O zaman bir sonraki yazda gideriz dediğini hatırlıyorum. Daha sonradan konuşmalarımızda bir araya gelmek için yaz olmasının bir nedeni olmadığını ve kışında olabilieceğini konuşur hale gelmiştik.
O yaz ben yaz okuluna Bursa’ya bir kız arkadaşımın ( oyundan tanıdğım) yanına gidip derslerime girdim . Zaten o kız ark. İstediği için bursaya gitmiş ve hem tatil hemde derslerimi halletmiştim. Ahmet ise ( Ahmet değildi adı oyslesine uydurdum şimdi) yurt dışından gelen yeğeni ile tatile gitmişti. Facebookdan konusuyoduk bazen. Gittikleri yere benide cağırdı ama bunun munkunu yoktu. Benim okulum onun tatili bitmiş ve oyunda yine buluşmuştuk. Artık hep ikimiz oynuyor her dakikamız beraber geçiyordu. Aylardan ekim olmuştu ve kasım ayında ne benim bulunduğum il nede onun ki olmayacak ikisinin ortasında bir yerde buluşacaktık ve alnaya’yı seçtik. Gunler geçmiyor cok heyecanlanıyordum. Sanal ortamda olsa anlatıkları beni cok tahrik ediyordu. Ve o gun gelip çatmıştı. Onun olduğu il’e gittim beni havaalanından aldı. Alanya’ya otobüsle gitme kararı almıştık. İlk gorduğum anda yüreğim çıkacak gibiydi o ise cok rahat gorunuyordu. Otobusun saatinin gelmesini beklerken bir kafede oturup birseyler içtik.
Otobuse bindik. Bacakları bacaklarıma değerken ellerimle boynundan tutup kafamı yasladım omzuna o ise bir film açmış onu seyrediyordu. Bana baktı gülümsedi. Heyecanım kat ve kat arttığını bacaklrımın arasından akan sıvı kilodumu ıslattığını hatırlıyorum yapcaklarımızı düşündükçe ve ona yakınaştıkca. Bir ara elini omzuma attı ve koltuk altımı gıdıklamaya başladı yapma diyerek gülümseyip kaçırıyordum omzumu, bir süre sonra koltuk altımı bırakıp gogusume dokunmaya başladığında ise kilodum vıcık vıcık olmuştu. Kot pantalonun üstünden bile penisinin buyuduğunu görebiliyordum. Bunu o da fark etti ve bir süre sonra “kasığım ağrıdı” demişti gülerek. Yolculuğumuz bu şekilde geçtikten sonra otele geldik ve eşyaları otel görevllisi çıkartıp bizi yalnız bırakmıştı. Ahmet cok rahattı ya da öyle görünüyordu. Kasım ayı olmasına rağmen Alanya gerçekten sıcaktı bizde ise montlar vardı birbirimize bakarak güldük “ Bu nasıl hava böyle “ dediğimi hatırlıyordum. Çünkü soğuk bir ilden gelmiştim oraya. Üstümüzü çıkartıp yatağa uzandık. Ahmet hiç aceleci değildi. Yanımda getirdiğim laptopumuda çıkartıp uzandığımız yatağa koydum Ahmet yanında getidiği dvdlerden birini bana verdi ve izlemye başladık. Hangi film oldğunu 10-15 dk ne izlediğimizi bile bilmiyorum. Sağ omuzumun üstüne yan olarak uzandım oda arkama uzandı. Penisi shortumun üstünden kalçalarıma değiyor bu ise beni deli ediyodu. Öylece yatsak ahmetin sanki umrunda değilmişim gibi oylece filme bakıyodu belk**e içinde fırtınalar kopuyor ama aceleci olmayıp anın tadını çıkartıyordu. Bir süre sonra dayanamdım ve kafamı çevirip dudaklarına yapıştığımda gözlerindeki şaşkınlığı hale hatırlıyıorum : ) dudaklarına yapıştım istiyordum onu vcık vıcık olmuştu bacaklarımın arası. Bir çırpıda üstüne çıktım ve t-shirtünü ve kendiminkini çıkarttım. Gögüs uçlarım kıllı göğsüne dokundukça dahada azıyor ve penisini içime sokması için adeta gözlerimle yalvarıyordum. Kısa bir süre öpüştükten sonra kaprisini aşağıya indirdi ve boxerini da ben çıkarttım kendi kilodumuda çıkartıp ıslanmış kadınlığıma bir çırpıda girdiğinde penisi bir ohhh çektiğimi hatırlıyorum. Bir iki kere girip çıktıktan sonra “ Bir dakika “ diyip hemen yanındaki cantasındna prezervatifi çıkartıp penisine taktı. Hastalık falan değildi korkumuz içime boşalmaktan korkmuş olacak ki böyle birsey yaptı. Daha sonra üstünde hızlı hızlı zıplarken dudaklrını ısırırcasına öpüyordum o ise elleri ile kalçamın hareketini ve ritmini kontrol ediyordu. İkimizde dolduyduk ve bu yüzden uzun süremeden çığlıklar içinde boşaldım ve benden hemen sonrada onun sıcak spermleri prezervatifi doıldurdu. İçimden çıkartıp penisini gülümseyerek yanına yığıldım.
Bir sigara yaktı ve sol eli ile içerken sağ kolunuda başımın altına getirip kafamı kaldırdı. Kafamı yarı kolunun yarı omzunun üstüne koydum elim ise gögüsündeki kıllar ile oynuyordu. Sigarası bitti bir iki kerede benim çekmem sayesinde dahada hızlı bitti. Kalkıp tuvalete gidip geldikten sonra üstüme çıkıp elleri ile başımı tuttu bir yandan saclarımı okşuyor bir yandan da dudaklarımı öpüyordu. Tekrar cok azmıştım hemen sulandı kadınlığım içime soktu penisini her darbesinde gözlerimi gözleri ile kitlemiş bir şekilde beni adeta hipnotize ediyordu. İçime sert sert giriyor çıkıyordu. Biraz önce boşalmış olmamızın da etkisi ile bu sefer biraz daha uzun süreceğe benziyordu. Bacak aramadan çekildi ve arkamı dönmemi istedi arkamı dondum ellerim ve ayaklarımala bir köprü yaptım ellerini kalçalarımdan tutuyor ve içimde sanki bir tren gibi gidip geliyordu. Ama daha sert olmasını istiyordum söyleyemiyordum belki utanıyordum bilmiyorum. Boşalacağını anladığında ben ikinci kere boşalmaya yakındım . Kendini cekti ve daha sonra yataktan kalktı yatağımızın hemen yan yatarafında tek kişilik bir yatak vardı. Beni oraya götürüp hemen yanındaki duvara yasladı bacağımın birini kaldırıp sırtımıda duvara yasladıktan sonra tekrar becermeye başladı. Girip çıkıyordu. Dudaklrını ısırdığımı hatırlıyorum zevkten. Boyumu öpüyor bir eliylede göğüs ucumu sıkıyordu. Daha sonra aniden beni hemen yanımızdaki yatağa doğru eğdi. Kalcalarım havadaydı ellerim ve belim ise ondan daha aşağıda. Yine penisini kadınlığıma dayadı elleri kalçamdayken. Diğer elini bu sefer saclarıma goturdu ve onları kavradı. Kafamı geriye doğru çekip sert sert becerirken birden kadınlığımdan çıkarttı ve kucuk deliğime doğru dayadı. Kadınlığımdaki sıvı arkmada ve penisinin heryerindeydi . İlk anda sanki kucuk deliğime değil beynime girmişti penisi. İçimde yavaşça ilerledi ve sonra tamamını soktu arkama. Bir süre sonra bacaklarım artık tutmaz olmuş olacak ki karnımdan beni yukarıa doğru kaldırdı. “ayaklarım durmuyor “ dedim hafif hafif gülümseyerek. Küçük deliğimden çıkartıp sırtıma oyle bir boşaldı ki ilk değdiğinde irkildiğimi hatırlıyorum. Sonra gidip tuvalet kağıdı ile sırtımı temizledi. Cok tatlıydı ve cok ince. O gun ister inanın ister inanmayın size kalmış ben tam 12 kere o ise 7 kere boşaldı. Kalp kirizinden gidecez diyerek gülüştüğümüzü gün gibi hatırlıyorum. Altı gun kaldık beraber sadece yemek ve tuvalet arası verdik he biraz da film seyrettik. Bu ilk buluşmamızdı. İkinci buluşmamız da aslında yazın olacaktı ama şubat ayına kadar anca dayanabildik 🙂 onuda sonra anlatırım zamanım olursa….
Söylediğim gibi yazdıklarım kelimesi kelimesine doğru. Hiçbirinde yalan yok. Umarım okurken zevk almışsınızıdır… Ayrıca resim ve videoda çekmiştik onları paylaşmayacağımıza söz verdik. Hem bende hemde onda hala duruyor resim ve videolar. En azından bana öyle söyledi silmediyse…

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın