Kılıç Balığı

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Amateur

|Kılıç Balığı

“M” YAKLAŞIK 1,5 YILLIK EVLİ İDİ, KOMŞUMUZDU, HEMEN YAN BİNAMIZDA OTURUYORDU.

“M” HENÜZ ÇOCUK SAHİBİ VEYA ANNE ADAYI DEĞİLDİ, DURUMU MAHALLENİN KAŞARLARINA SORDUĞUMDA, “M” O’NLARA : “ BEN DURAMAM, İYİCE SEKSE DOMAM LAZIM” DİYE İFADEDE BULUNMUŞ!!!

“M” UZUN BOYLU, HAFİF KIVIRCIK SAÇLI, ÇOK ZARİF, 25 YAŞINDA VE HER ŞEYİYLE MÜKEMMEL BİR KADIN İDİ…BEN İSE 30 YAŞINDAYIM, O ZAMANLAR İŞSİZDİM.

“M” İLE ARASIRA GÖZ GÖZE GELİYORDUK. BEN UTANIP BAŞIMI ÇEKERDİM, “M” ISRARLA BANA BAKARDI. GÖZLERİNİ, GÖZLERİMDEN HİÇ AYIRMIYORDU. ARTIK “M” YE GÖZ UCUYLA BAKIYORDUM; ÇÜNKÜ MAHALLEMİZDE “AYAKLI GAZETELER” VARDI.

İLK FRİKİK;

BEN MÜSTAKİL, MÜTEVAZİ İKİ KATLI EVİMDE, ANNEMLE OTURUYORUM, “M” DE APARTMANDA. BİNALARIMIZIN ARASI 4 M. KADAR. BİR AKŞAM MUTFAKTA İDİ (MUTFAKLARI BİZİM SALONA BAKIYOR), BEN HOLÜN IŞIĞINI AÇARAK, “M” NİN SÜLİET ŞEKLİNDE, TÜL PERE ARKASINDAN BENİ GÖRMESİNİ İSTİYORDUM. HALİYLE “M” DE BENİ, SÜLİET ŞEKLİNDE DE OLSAM GÖRÜYORDU; ÇÜNKÜ HEP BENİ KONTROL EDİYORDU.

BİR ANDA MUTFAĞA KOCASI GELDİ VE “M” KOCASINI ANİDEN ÖPMEYE BAŞLADI. KOCASI BOĞAZINI EMERKEN “M” BİR YANDAN DA BENİM TÜL PERDEYE HOLDEN YANSIYAN IŞIK NEDENİYLE OLUŞAN SÜLİETİME BAKIYORDU. “M” İNANILMAZ BİR ŞEY YAPTI VE MUTFAĞIN IŞIĞINI KAPATTI. SONRA HOLLERİNİN IŞIĞINI YAKTI. GÖLGE GİBİ İDİLER. KOCASI “M” Yİ MUTFAK MASASINA YATIRMIŞ, GİDİP GELİYORDU… SONRA “M” DİZ ÇÖKTÜ VE KOCASININ YARRAĞINI AĞZINA ALARAK EMDİ, KOCASI DA FİNALİ AĞZINA YAPARAK YARAĞINI ÇEKTİ İÇERİYE GEÇTİ. SONRA DA “M” MUTFAKTAN AYRILDI,HOLÜN IŞIĞINI KAPATTI.

BEN HAYATIMIN BELKİ DE EN İLGİNÇ SAHNESİNİ YAŞAMIŞTIM. KIŞKIRTICI İDİ VE AŞIRI TAHRİK OLMUŞTUM…

İKİNCİ FRİKİK;

“M” MUTFAK CAMINDAN ÇAMAŞIR ASIYORDU, AKŞAMA DOĞRU, GÜNEŞİN BATMADIĞI BİR SAATTİ. BEN İSE AYNI YERİMDEYDİM. “M” SİYAH, BOĞAZI GÖĞÜSLERİNE KADAR AÇIK BİR T-SHORT GİYMİŞTİ. ÇAMAŞIR ASARKEN ARADA BİR TÜL PERDENİN HEMEN DİBİNDE OLAN BANA BAKIYORDU. BİR ARA “M” AŞIRI DERECEDE ÖNE EĞİLDİ VE……. VE, GÖĞÜSLERİ DIŞARIYA FIRLADI. İLK YAPTIĞI DURUMU DÜZELTİRKEN, BANA BAKARAK GÜLMESİ OLMUŞTU…

ÜÇÜNCÜ FRİKİK;

“BİNALARIMIZIN ARASI 4M KADAR” DEMİŞTİM. İKİ BİNA ARASINDA DURUYORDUM VE YANIMA PEMBE, TANGALI BİR KÜLOT DÜŞTÜ. KAFAMI KALDIRDIĞIMDA GÖRDÜĞÜM SADECE “M” İDİ. VE YİNE GÜLÜMSEYEREK BANA BAKTI, AŞAĞI İNDİ, BİRAZ DA; “UMARIM BİRİ GÖRMEMİŞTİR” DER GİBİ UTANARAK KÜLODUNU BENDEN ALDI; “ TEŞEKKÜRLER” DEDİ VE EVİNE GİTTİ.

DÖRDÜNCÜFRİKİK (SIRA BENDE);

BEN AĞIRLIK ÇALIŞIRIM, VÜCUDUM O İĞRENÇ YARMA GÖRÜNTÜLER GİBİ DEĞİL; AMA OLDUKÇA ATLETİKTİR. ÜST KATTAKİ BALKONA ÇIKTIM, AMACIM “M” Yİ KIŞKIRTMAKTI. ÜSTÜM ÇIPLAK, ALTIMDA KO VARDI. VÜCUDUMU YAĞLI KREMLE OVALAMIŞTIM. “M” BENİ GÖRDÜ, TAHRİK OLMUŞTU. GÖZÜNÜ ALAMIYORDU. BEN DE GÖRMÜYORMUŞ GİBİ YAPIYORDUM…

GEÇEN SÜRELERDE “M” İLE HEP BAKIŞIYORDUK ARTIK. “M” İSE BANA GÜLÜMSÜYORDU. BİLEMİYORUM, ALAY MI EDİYORDU BENİMLE?

“O” GÜN;

MAHALLEMİZİN SULARI KESİLMİŞTİ. ÇEVREDEKİ TEK MÜSTAKİL EV BİZİMKİ İDİ VE KENDİMİZE AİT BİR KUYUMUZ VARDI. BİR KAÇ KOMŞU GELDİ VE ANNEM O’NLARA SU VERDİ. BİR SÜRE SONRA ANNEM; “PAZARA ÇIKIYORUM” DEDİ VE ÇIKTI.

ANNEM ÇIKTIKTAN 5 DK. KADAR SONRA KAPIMIZ ÇALINDI, KAPIYI AÇTIM VE O !!!

BİRAZ UTANGAÇ, BİRAZ GÜLÜMSEYEN TAVRIYLA, ELİNDEKİ İKİ BİDONU GÖSTEREREK; “ SULAR AKMIYOR DA, SU ALABİLİR MİYİM ?” ŞAŞIRDIM,SESİM TİTREDİ; “MEMNUNİYETLE HANIMEFENDİ, LÜTFEN İÇERİ BUYURUN” DEDİM.

İÇERİ ALDIM. ÜZERİNDE AŞOFMAN TAKIMI VARDI. “ADINIZ” DEDİM ŞAŞKINLIKLA; “M” DEDİ. SİZİN ADINIZ; “A” DEDİM. KONUŞUYORDUK ARTIK, SAÇMA SAPAN DA OLSA…

10 DK. KALDIK SUYUNU DOLDURDUM. AYRILIRKEN; “TEŞEKKÜRLER, GÖRÜŞÜRÜZ” DEDİ, BEN DE; “GÖRÜŞELİM ! ” DEDİM.

ERTESİ GÜN MARKETE GİTTİĞİNİ GÖRDÜM, BEN DE ÇIKTIM. YOĞURT STANDINA YAKLAŞINCA BEN DE YANINA GİTTİM; “MERHABA” DEDİM, O DA; “MERHABA A” DEDİ. AZ KONUŞTUK DİKKATLİCE; “BUGÜN ÖĞLEDEN SONRA AKŞAMA KADAR MÜSAİTİM, BİZE GELİR MİSİN SU BİDONLARINLA?” DEDİM, KABUL ETTİ.

…VE BAŞLIYOR;

14.00 KAPIN ÇALINDI. BEN HER ŞEYİMLE HAZIRLANMIŞ VE SPOR GİYİNMİŞTİM. İÇERİ GİRDİ; “HOŞ GELDİN” DEDİM, “M” DE; “HOŞBULDUK” DEDİ.

“M” YE KISA VE NET BİR KONUŞMA YAPTIM, ÖZETLE, “SENDEN HOŞLANIYORUM, BİRLİKTE OLALIM” DEDİM. “M” DE; “BAKALIM” KELİMELERİNİ NAKARAT GİBİ TEKRARLADI.

15 DK. SONRA AYRILIRKEK “M” YE; “SENİ İSTİYORUM” DEDİM, BİRAZ DA YANAĞINA DENK GELEREK DUDAĞINDAN ÖPTÜM…. “M” DEDİM;“ANNEM PERŞEMBE GÜNÜ HASTANEYE, ORADAN DA DAYIMA GİDECEK, SU ALMAYA GELİR MİSİN ?” DEDİM, “M” İSE; “TAMAM” DEDİ VE HIZLA ÇIKTI…

PERŞEMBE’YE VARMAYA ÇARŞAMBA VARDI. VAKİT GEÇMİYORDU VE HEYECANLANIYORDUM. KENDİ KENDİME; “ACABA GELECEK Mİ ?” DİYORDUM.

…VE PERŞEMBE VE GERÇEKTEN BAŞLIYOR;

SAAT 03.00’E DOĞRU ANCAK YATTIM, 06.00’DA KALKTIM. AŞIRI HEYECANLI İDİM.SAAT 08.00’DE ANNEM ÇIKTI VE BEN BEKLEMEDEYDİM.

SAAT 11.00 OLMUŞTU VE KAPI ÇALDI, AÇTIM VE “M” İDİ KARŞIMDAKİ. BİR EV ELBİSESİ GİYMİŞTİ VE ELİNDE BİR BİDON VARDI.İÇERİ GİRDİ, KAPIYI KAPATTIM VE SARILDIM SIMSIKI.

AĞZIM KUPKURU İDİ, TİTRİYORDUM. “M” BENDEN DAHA SAKİNDİ. SAKİN SAKİN ÖPÜŞMEYE BAŞLADIK. “M” ARASIRA DUDAKLARIMI ISIRIYOR, DİLİMİ EMİYORDU. BİR ARA BOĞAZIMI YALADI VE ELLERİMİ KALÇALARINA YAPIŞTIRARAK; “HAYDİ, SAÇMALAMA” DER GİBİ BENİ SAKİNLEŞMEM İÇİN UYARDI.

KALÇALARINI AVUÇLADIM, AYAKTA İDİK VE DİLİMİ VANTUZ GİBİ EMİYORDU.KUCAKLADIM “M” Yİ, YATAK ODAMA TAŞIDIM. ÖPÜŞMEYİ BIRAKARAK SIRT ÜSTÜ YATIRDIM VE ELBİSESİNİ SIYIRDIM. BACAKLARI MÜKEMMEL VE PÜRÜSSÜZDÜ. ELİMİ AMINA DOĞRU YAKLAŞTIRIP ÇEKİYORDUM;AMA HENÜZ HASSAS BÖLGEYİ GÖRMEMİŞ VE ELLEMEMİŞTİM…

TEKRAR ÖPÜŞMEYE BAŞLADIK, BİR YANDAN GÖĞÜSLERİNİ AVUÇLAMAYA BAŞLADIM. SONRA ELLERİM TEKRAR BACAKLARINA GİTTİ. OKŞUYORDUM. İNANIN KUŞ TÜYÜ KOYSAYDINIZ BACAKLARINA KAYAR GİDERDİ.

YAVAŞ YAVAŞ AMINA DOĞRU ELLERİM YAKLAŞTI. “M” BU HAREKETİMDE KIVRANMAYA BAŞLADI; “İLERLE” DER GİBİ.SIYIRDIM ELBİSESİNİ…

MÜKEMMEL GÖRÜNTÜ;

İNSAN OĞLU KAİNATTA GÖREBİLECEĞİ ÇOK GÜZEL ŞEYLER VARDIR; AMA KADIN OLGUSU ÇOK FARKLI BİR ŞEY OLSA GEREK…

SATEN, TURKUAZ RENGİ VE PARLAK BİR TANGA GİYMİŞTİ VE MÜKEMMEL BİR FİZİĞİ VARDI. ELLERİMLE OKŞUYORDUM ÜSTTEN. ELBİSESİNİ DE ÇIKARMAMIŞ, SIYIRMIŞTIM…

“M” USULCE KAFAMI BAÇAK ARASINA DOĞRU YÖNLENDİRDİ. ZAMAN DURMUŞTU, DÜNYANIN HİÇ BİR MEKANI AKLIMDA YOKTU ARTIK…

DONUNU HAFİF SIYIRDIM VE KALP ŞEKLİ VERİLMİŞ AMININ KILLARINI GÖRDÜM, SONRA DA KÜÇÜCÜK AMINI GÖRDÜM PUDRA GİBİ KOKUYORDU AMI. KOKLADIM KOKLADIM…

SONRA DONUDU USULCE ÇIKARARAK YALAMAYA BAŞLADIM. “M” AYNI ANDA KENDİ GÖĞÜSLERİNİ AVUÇLUYOR, KALÇALARINI BİR SAĞA, BİR SOLA, SONRA DA BANA DOĞRU İTELİYORDU.

AMI ISLANMIŞTI VE ZEVK SUYU USUL USUL AKIYORDU. SONRA ÖPÜŞÜR GİBİ “M” NİN AMINI SÖMÜRMEYE BAŞLADIM. NEFES ALIŞ VERİŞLERİMİZ SIKLAŞMIŞ, KALP RİTİMLERİMİZ HIZLANMIŞ,SESLERİMİZ YÜKSELMEYE BAŞLAMIŞTI…

“M” SAÇIMI HAFİF ACITIRCASINA ÇEKTİ VE AMINA AĞZIMI İYİCE YAPIŞTIRDI. TİTREK SES TONU YÜKSELİYORDU; “EVET EVET, DEVAM ET DEVAM ET” ŞEKLİNDE BAĞIRIYORDU… KASILDI, İKİ AYAĞIYLA BENİ SIKIŞTIRDI VE AĞZIMA BOŞALDI…..

SIRT ÜSTÜ YIĞILMIŞTI. TERLEMİŞTİ. 2 DK. KADAR ÖYLECE KALDI.

SIRA BENDE;

ANİDEN DOĞRULDU VE BENİ SIRT ÜSTÜ YATIRDI. MALZEMEYİ ÇIKARDI VE İLK SÖZÜ; “KOCAMINKİ SENDEN BİRAZ UZUN; AMA SENİNKİ DE ÇOK KALIN !”

EĞİLDİ VE DİLİYLE YARRAĞIMA MASAJ YAPMAYA BAŞLADI. BİR YANDAN DA TAŞAKLARIMI OKŞUYORDU. SONRA TAŞAKLARIMI YALAMAYA BAŞLADI.BİR ANDA YARRAĞIMIN KAFASINDAN BAŞLAYAN AĞZA ALMA İŞLEMİNİ BAŞLATTI, SERİLEŞEREK EMMEYE BAŞLADI VE DURDU!YARRAĞIMIN YARISI AĞZININ İÇİNDEYKEN DİLİYLE İÇERİDE KALAN KISMINA MASAJ YAPIYORDU.

YARRAĞIM IP ISLAK OLMUŞTU.

SONRA ÜSTÜME DOĞRULDU VE ÇIKTI, YARRAĞIMI AMINA SOKMAYA ÇALIŞTI. ZORLANIYODU. TEKRAR AĞZINA ALARAK ISLATTI VE YARAĞIMIN KAFASINI SOKABİLDİ. HAFİFTEN KALKIP İNİYORDU; “ZORLUYOR” DİYE MIRILDANDI, AVUCUNA TÜKÜRÜK ALDI, AMININ YANLARINA VE YARAĞIMA SÜRDÜ.

2 DK. SONRA YERLEŞMİŞTİ VE SERİ ZIPLIYORDU. SES TONU YÜKSELDİ, ZIPLAMANIN VERDİĞİ ETKİ İLE SESİ KAYIYOR; “EVET EVET, BU BU” DİYE İNLİYORDU. AĞIRLIK ÇALIŞTTIĞIM İÇİN ŞEKİLLİ VÜCUDUMA HAYRANLIKLA KISIK GÖZLE BAKIYOR, GÖĞÜSLERİMİ AVUÇLUYORDU, BEN DE AYNI ANDA KALÇALARINI AVUÇLUYORDUM…

“M” BANA; “GELİYOR, MÜKEMMEL MÜKEMMEL” DİYE BAĞIRARAK, SANKİ AĞLAMAKLI BİR HAL ALMIŞTI. KASILDI, NEFESİ DARALDI, KIZARDI VE AKITTI. BİR AN DURAKSADI VE ZIPLAMAYA DEVAM ETTİ, BEN; “GELİYOR !” DEDİM, ÇIKARDI VE AĞZINA ALDI.ÇOK GELMİŞTİ, “M” BANA DÖNEREK; “YUTTUM, HARİKA, TUZLU VE SICAK” DEDİ.

30 DK. KADAR SIGARA İÇDİK, KOKLAŞTIK VE “M” YE; “KALÇALARINI İSTİYORUM” DEDİM. “M” İSE; “HİÇ AMA HİÇ YAPMADIM, CANIM YANMASIN ?” DEDİ. BEN; “SEKS, ACI VE ZEVKİ AYNI ANDA YAŞAMAKTIR” DEDİM.

BAŞLIYOR;

YATAĞIN KENARINDA İDİ, BEN YATAĞIN YANINDA VE AYAKTA…

KEDİ DURUŞU (MALAK) ŞEKLİNDE DOMALMIŞTI. KAFASI YATAĞA DEYİYOR, AYAKLARI AYRIK, SIRTI KALÇADAN AŞAĞIYA EĞİMLİ İDİ. HARİKA BİR DURUŞTU…

ELİMDE LİKİT VAZELİN VARDI.ÖNCE KALÇA DELİĞİNE VE ÇEVRESİNE YAYDIM, SONRA İŞARET PARMAĞIMI TAM YERLEŞTİRDİ, DEVAMINDA BERABERİNDE ORTA PARMAĞIMI. ÇEVİREREK GENİŞLETTİM. HARİKA ŞEKİLLİ KALÇALARI VARDI. GİRİNTİ ÇIKINTILAR MÜKEMMELDİ.

YARAĞIMI KISA SÜRELİ AĞZINA VERDİM, TEKRAR POZİSYONU AYARLADIM, YARAĞI DA VAZELİNLEDİM…

KIÇ DELİĞİ HAFİFTEN AÇILIP KAPANIYORDU. GERÇEKTEN DAHA ÖNCE YAPMADIĞI BELLİ İDİ. YARRAĞIMIN KAFASINI USULCE KIÇINA SOKTUM, “M” İLERİYE KAÇMAYA BAŞLADI VE ÜÇ KEZ; “AY AY AY” DEDİ. ÇEKTİM. BİR DAHA DENEDİM. KAFASINI HAFİFTEN SOKTUM, BİR YANDAN DA KAÇMASIN DİYE SIKIŞTIRDIM. 15-16 KEZ KAFASINI SOKUP ÇIKARDIM VE YARAĞI ÇEKTİM. KIÇI AÇILMIŞTI BİRAZ, HAZIR SAYILIRDI…

SON BİR KEZ KIÇININ AÇILAN DELİGİNDEN LİKİT VAZELİN DAMLATTIM, YARAĞI NİŞANLADIM AĞIR AĞIR İLERLEDİM. 17 CM. OLAN YARAĞIMIN 12 CM. KADARINI ALMIŞTI. GİRİP ÇIKIYORDUM.

“M” İSE; “ACIYO ACIYO” DİEY ÇOCUKÇA KONUŞUYOR, BİR YANDAN DA AMINI OKŞUYORDU. KAFASINI YATAĞIN ZEMİNİNE VURMAYA BAŞLAMIŞTI; ÇÜNKÜ ARTIK TAM İÇİNDEYDİM, GİDİP GELİYORDUM. VE ARTIK DARBELERİM SERTTİ. KIÇINDAN KAN GELİYORDU, “M” İSE; “ACIYO, SOK SOK” DİYE TEZAT KELİMELER SÖYLÜYORDU. BİRDEN “M” AĞLAMAKLI SESLE; “ AKITTIM !” DİYE BAĞIRDI. YANİ BOŞALMIŞTI VE SIRA BENDE İDİ.

SERİLEŞEREK DAHA SERT DARBELER VURDUM. BİR ARA YARAĞIMI ÇIKARDIM, “M” NİN KALÇALARINI AYIRDIM VE “M” NİN KIÇI YARIK GİBİ AÇILMIŞTI.

TEKRAR SOKTUM, SERİLEŞTİM VE HEPSİ İÇİNDE OLAN YARAĞIM HALA LASTİKİMSİ SARILIYORDU İDİ. YARAĞIMIN BAŞI YANIYORDU. “M” İSE; “BİTİR NE OLUR !” DİYE İNLİYORDU.

KASILDIM, BACAKLARIM TİTRİYORDU. 8 ŞİDDETİNDEKİ DEPREMLERE BİNALARIN DAYANAMAMASI, TİTREMESİ GİBİ, BACAKLARIMDA MENİNİN AKIŞINDA TİTRİYORDU. BEN; “GELİYOR !!!!!” DEDİM, “M” İSE; “KIÇIMA KIÇIMA” DEDİ. ÖYLE DE YAPTIM. TAMAMINI GÖTÜNE AKITTIM, ÖYLECE DONMUŞ GİBİ 2-3 DK. KALDIM VE YIĞILDIM…..

“M” YE HAYRANIM, FIRSAT BULDUKÇA HALA BULUŞUYORUZ…….

[email protected]

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın