Ah Necla

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Anal

|O gün rutin zamanlardan biriydi, ta ki onun odama girişine kadar. Kucağında küçük bebeği ve yanında kocasıyla (kısa boylu, dazlak biri) geldiler. Yaklaşık 170 cm boyunda, beyaz tenli, etli dudaklı muhteşem göğüs ve kalçalarıyla afrodit gibi duruyordu ve kocasına hiç yakışmıyordu. Sanki hiç doğum yapmamış gibiydi ve gözlerimi ondan alamıyordum. Bebeğini muayene ettim. Sonraki zamanlarda bilerek yakın randevular veriyordum. Onu her zaman görmek istiyordum. O da biraz farkındaydı. Fakat 4. aydan sonra 1,5 ay geçmişti ve kontrole gelmemişlerdi. Çıldıracak gibiydim, Necla yı görememek, onun kokusunu hissedememek bana acı veriyordu. Sonunda 6.ayda bebeğiyle birlikte yalnız geldi. Hayrola? Eşiniz? derken ağlamaklı biçimde omzuma yaslandı ve “biz boşandık” dedi. Çok şaşırmıştım. Yine o güzel kokusunu hissederken onu kendime doğru hafif sıktım, sözde teselli ediyordum ama onu daha çok hissetmek istiyordum. O gün muayeneyi olabildiğince uzun tuttum ve ücret de almadım.

Akşam 22 sırasıydı, cep telefonum çaldı, arayan Necla idi, “çocuğun ateşi var, gelebilir misiniz?” dedi. “Ne demek, hemen gelirim” dedim. Adresi nasıl aldığımı ve evine vardığımı hatırlamıyorum bile. Çocuğu uyuyordu ve ateşi de pek yoktu aslında. Kahve içimi için salona davet etti. Bir müddet sonra yanıma geldiğinde küçük dilimi yutacaktım neredeyse. Üzerine sırtını açıkta bırakan ve göğüsleri çok az örten dekolte bir kıyafet giymiş ve güzel bir makyaj yapmıştı. Samimi biçimde yanıma oturdu, göz göze geldik, artık sözlerin anlamı yoktu. Dudaklarımız ateşli biçimde birleşti. Uzun uzun dudaklarını öperken, kalçalarını ve sırtını okşuyordum. Hızla üzerimdekileri çıkardık, ve oral sexe başladık. Penisimi o kadar güzel yalıyordu ki bayılacağım sandım. Bir ara pensimin tamamını ağzına aldı, taşaklarımı uzun uzun yalamayı ihmal etmedi. Daha sonra ben onu kanapeye yatırıp bir hamlede soydum. Karşımda pembe dudaklı, beyaz tenli, iri dik göğüslü, yeni traşlı bir afet yatıyordu. Uzun uzun dudaklarını kulak memelerini, boynunu ve göğüslerini emdim. Bu arada ohhh, ohh sesleri çıkarıyor ve inliyordu. Bir ara kulağıma “bugünkü muayenenin karşılığı, iyi mi” deyiverdi. Elimi amına atıp klitorisini ellediğimde sarsılarak kasıldı, daha sikmeden orgazm olmuştu. Yavaş yavaş aşağıya inip bacaklarını açtım ve iştahla yalamaya başladım. Dil darbelerimle tekrar tekrar kasıldı, bir erkeği özlediği çok belliydi. Ben de artık dayanamıyordum, boşalmak üzereydim ve nereye boşalacağımı düşünürken o güzel amına sıtüstü yatarken girdim. 1-2 dakika içinde ben de sular seller gibi boşalıyordum, uzun müddettir ben de böyle sex zevki almamıştım. Boşalmama rağmen sikim inmemişti ve bu afetin karşısında çok doğaldı. Hızla kucaklayıp yatak odasına götürdüm ve yatağın üstüne attım. O da kudurmuş gibiydi, argo sözler söylemeye başadı, “ erkeğim, sik beni, artık seninim, ye beni”. Tekrar sırtüstü pozisyonda yumuşak yatakta amına daldım. Artık daha rahat ve hızlı sikiyordum, göğüslerini vücudumla sıkıştırıyor, arada dudaklarını ve boynunu öpüyordum. İkimiz de delirecek gibiydik ve nefes nefeseydik. Yaklaşık 15 dk da onun ne kadar orgazm olduğunu bilmiyorum ama ben hayatımın en zavkli boşalmalarından birini yaşadım. İçine öyle bir fışkırttım ki dışarılara kadar taştı.

Bu zevkle sarmaş-dolaş bir müddet uyuduk. Ama benim bu geceyi sürekli uyumakla geçirmeye niyetim yoktu. Tekrar yavaş yavaş heryerini yalayarak Neclamı uyandırdım. Bir müddet sonra ikimiz de tekrar kıvamındaydık. Ben onu domaltıp arkadan becermek istiyordum, fakat bir hamlede üstüme çıkıp sikimin üstüne oturuverdi. Üstümde şehvetle hareket ediyordu. Altında inlememek mümkün değildi. Kah üzerimde dikiliyor, hopluyor, kah üzerime abanıp göğüslerini üzerimde sıkıştırıyor ve ateşli öpüşüyorduk. Bir ara kalçalarını ellerimle kavrayıp alttan öyle sikiş darbeleri vurmaya başladım ki zevkten inlemeye başladı ve “sik beni, sik beni, daha çokkk, koparrr, ohhh” diyordu. Harika bir sikişti doğrusu ve ikimiz de zevklerin doruğunda boşaldık.

Herşey mükemmeldi doğrusu. Tüm okuyuculara da böyle mükemmel sexler dilerim.

[email protected]

Ben Esra telefonda seni bosaltmami ister misin?
Telefon Numaram: 00237 8000 92 32

Bir yanıt yazın